TEN BLOG UCZESTNICZYŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2009

TEN BLOG UCZESTNICZYŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2009
W GŁOSOWANIU W II ETAPIE BLOG ZAJĄŁ 15 MIEJSCE NA 292 BLOGI I NIE ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ DO KOLEJNEJ TURY. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY ODDALI GŁOS NA TEN BLOG BO BEZ WAS NIE OSIĄGNĄŁBYM TAK DOBREGO WYNIKU!!!:))))

Friday, February 26, 2010

34. Idzie nowe ...

Witajcie!

Lody znikają podobnie jak sterty brudnego
śniegu zalegającego w stosach
na naszych placach
i chodnikach


***

Pozdrawiam
Wasz Slavko
"SniP"4 comments:

 1. Idzie chyba bardzo pomału, bo ma na swojej drodze przeszkody.Synoptycy ciągle straszą powrotem zimy.Może nie będzie taka mroźna jak była, ale może nam jeszcze popsuć dobre nastroje.
  Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
 2. może zawita wreszcie wiosna, pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Ad. Fotografie z bliska i daleka: Faktycznie jakby spowolniła! Temperatury ostatnio nie były najwyższe! Ale śnieg i lód znikają w oczach dzięki wspólnej akcji temperatury, deszczu i ludzi zbiorowo i pojedynczo usuwających zwłaszcza ogromne sterty zlodowaciałego śniegu.:)))

  Ad. Donatella: Mam taką nadzieję! Chociaż może być przez miesiąc najbliższy jak w przysłowiowym garncu. A jeżeli ta zima faktycznie jest nawrotem do dawnych manier pogodowych to kwiecień wróży nam trochę przeplatania zimy i lata:) Więc tak naprawdę bezpiecznym pewniakiem co do umocnienia się Pani Wiosny na swoich pozycjach wydaje się dopiero miesiąc maj:) Pozdrawiam z coraz mniej oblodzonej Warszawy!

  ReplyDelete
 4. Pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam do Wąchocka:))

  ReplyDelete